Ste náš 999972. návštevník.
Dnes bolo na stránke 0 ľudí. Online: 0.


        aktuality
(Na stránke je 100 záznamov zobrazených na 10 stranách.)
| 100 - 91 | 90 - 81 | 80 - 71 | 70 - 61 | 60 - 51 | 50 - 41 | 40 - 31 | 30 - 21 | 20 - 11 | 10 - 1 |

 

Pridať nový príspevok

Administrátor si vyhradzuje právo zmazať z Knihy návštev akoukoľvek formou hanlivé, urážajúce alebo protizákonné príspevky. Ďakujeme za pochopenie.

Príspevok pridal: XY
09. June, 2009 13:59

Kultura
Všeobecná spokojnosť s Trdlofestom vyslala jasný signál, že tu nebude už miesto na kvaliné podujatia presahujúce rámec regionu. A kto tvrdí, že je to bomba oproti ostatným mestám tak klame alebo nikde nikdy nebol.

Príspevok pridal: Skaličan
22. May, 2009 15:24

Trdlofest
Ďakujem organizátorom za skvelý program a účinkujúcich. Konečne sa dalo prednosť domácim skupinám (Urban, Zevelanka, Pláňava, Harmónia, ...), ktoré robia svoju prácu s radosťou a veľkou chuťou pred inými "kšeftármi". Veď tento festival by mal byť hlavne o Skalici.Taktiež výborné bolo výstupenie terchovskej muziky Sokolie s hosťami. Európske kapely nech ostanú kde sú, tie patria na iné festivaly. Len tak ďalej.

Príspevok pridal: Skaličanka
21. May, 2009 12:12

Program trdlofestu
Chcem sa poďakovať organizátorom za prípravu Trdlofestu. Páčil sa nielen mne ako Skaličanke, ale aj mojím svokrovcom, ktorí prišli zo stredného Slovenska a boli ním unesení. Súhlasím s poniektorými, že tento typ akcie by mal byť o našom meste, pretože práve "trdlo" s ním úzko súvisí. Súhlasím aj s tým, že by mohol byť program žánrovo rozdelený aj do iných zákutí Františkánskej záhrady. Poniektorí nešli práve z toho dôvodu, že bol prevažne poňatý len ľudovou hudbou. Ako tip pre iné ročníky by som dala za zváženie, či by v programe nemohli vystupovať aj iní žiaci zo ZUŠ. Myslím, že besiedky, ktoré sú v ZUŠ pravidelne uskutočňované sú výborné a prečo teda týchto žiakov neposmeliť ešte viac. Súbor Skaličan mám rada, ale rada by som v Skalici videla vystupovať aj iné skupiny ako napr. Cifra alebo Reminiscencie príp. skalické skupiny iného žánru. Držím palce na ďalší ročník!
Reaguj Žiadna reakcia.

Príspevok pridal: Skaličan
20. May, 2009 15:32

Trdlofest
Na to či je Trdlofest úspešný je vždy ťažká odpoveď. Pre ľudí čo celý rok nevytiahnu päty z domu je to určite životná udalosť a na druhej strane ľudia, ktorí cestujú a navštevujú iné kultúrne podujatia mimo regiónu môžu namietať a bohužial právom. Kultúrny program je diskutabilný a asi sa ťažko zavďačiť všetkým. Tento rok bol postavený podľa hesla „iba pre nás a pre naše dzeci“ a organizátor vsadil na „skalický“ patriotizmus. Len je škoda, že Trdlofest nejde akosi kultúrne dopredu a neukáže ľuďom ozajstnú hudbu, interpretov a profesionálne súbory z Európy.

Príspevok pridal: skalican
19. May, 2009 18:33

trdlofest
ďakujem za príjemne strávený tak trochu upršaný deň - Hodnotím tohtoročnú akciu ako veľmi zdarenú napriek tomu že pršalo.
Reaguj Žiadna reakcia.

Príspevok pridal: simca
19. May, 2009 6:55

TRDLOFEST
Ja si osobne myslím že to bolo aj tento rok skvelé. Nato že do cca. 17:00 pršalo tak až som bola prekvapená koľko tam bolo ľudí. A keď prestalo pršať tak sa to naplnilo úplne. Môj osobný názor je že táto akcia je o Skalickom trdle a Skalici ako takej. Preto si myslím že treba tam dávať skalické veci lebo tu prezentujeme naše mesto. Ja hodnotím trdlofest na 1 s * lebo je vidieť že aspoň kultúra v tomto meste funguje a skorej sa ľudom Vác dáva ako od nich ťahá.

Príspevok pridal: aaa
18. May, 2009 17:56

WC a VIP
Trdlofest podla mna ako akcia stagnuje, a nema viziu dalsieho sa zlepsovania do buducna. Je pekne, ked na podiu davate priestor len domacim kapelam, zborom a suborom, ale lepsie by bolo vytvorit viac podii, napr. na nadvori vinoteky, na nadvori vo frantiskanskom komplexe alebo na namesti a mat zanrovo rozlisene podia a dat priestor aj mimoskalickym ucinkujucim. Urcite tymto prilakate viac navstevnikom a aj Skalicanov. Za negativum Trdlofestu by som oznacil dlhe cakacie doby na WC, ktore absolutne kapacitne nestihaju a potom VIP zona mohla byt niekde inde a nie vo vinoteke, v sklepe a v koncertnej sale, pretoze mohli ste ukazat mimoskalickym, co vsetko ponukate, ze tu je pekny sklep, v ktorom si moze zorganizovat firemnu akciu a ze si moze kupit rozne druhy vin vo vinoteke, nie len medzi dvermi. A urcite by som premyslal o spristupneni ciernej kuchyne na Trdlofeste, ak sa to neda (kvoli hygiene, priestorom atd.), tak by som navrhol pocas festivalu robit trdelniky vonku, aby ludia videli ako vznika trdelnik.

Príspevok pridal: Peter
18. May, 2009 9:28

SBS
Na recesiu pekný program. Škoda, že celkový dojem pokazili tí vymletí bezkrkí prymytívy.

Príspevok pridal: kilián
17. May, 2009 17:36

Gratulace
Velice příjemně prožitá sobota, děkujeme, franta
Reaguj Žiadna reakcia.

Príspevok pridal: SiMush
09. April, 2009 7:06
[Email: Bella_Swann@azet.sk]
ááááá
áááááááá..Ach jááj...zase som na tyych fotkáách ..kazdýý rok..wááuu
Reaguj Žiadna reakcia.